WorldSkills — жұмысшы мамандығының кәсібі мен шеберлік  дағдысының беделін арттыру  және дамыту мақсатындағы коммерциялық емес халықаралық қозғалыс.
Бұл «WorldSkills» ассоциациясы 1946ж.Испания елінде бастау алған.  Қазіргі уақытта құрамында 72  мемлекеттен тұратын ассоциация бүкіл жер бетіндегі халықтың 78% -ын біріктіреді   және 2014ж. 10 маусымда Қазақстан 70 болып мақұлданған.
Мақсаты:Жұмысшы мамандыққа деген қызығушылығын  арттыру,екіншіден жұмысшы мамандықты насихаттау.
-«Worldskills»-ке колледжімізде 2015 жылдан басталды және «Web-Дизайн» құзыреттілігі бойынша Ишангалиев Раймбек  студенттіміз Ұлттық чемпионатта 1-орынмен оралып, Ресей байқауынан жүлделі орынмен халықаралық байқауға «Worldskills Kazakhstan»  ұлттық құрамасымен  Сан-Паолу (Бразилия) қаласында қатысты ;
 
-«WorldSkills» -2016 ж.Ұлттық чемпионатқа бізің колледжіміз «Электромонтаж жұмысы», «Web-Дизайн» және  «Бизнеске арналған ІТ  шешімдері» құзыреттіліктері бойынша қатысты.
-«WorldSkills» -2017 ж. Ұлттық чемпионатқа бізің колледжіміз «Web-Дизайн» құзыреттілік бойынша – Васильев Артем 2-орын, «Электромонтаж жұмысы», құзыреттілік бойынша – Максатов Жасулан 2-орын, «Кірпіш қалау» құзыреттілік бойынша – Данько Владислав 3-орын, және «Мехатроника» құзыреттілік бойынша Утесбаев Наурызбек, Симанов Исмаил   қатысып  жүлделі орындармен оралды.  
-«WorldSkills» -2018 ж. Аймақтық байқауға  колледж 16-құзыреттілік бойынша қатысып, Республикалық байқауға бізің колледжіміз  8- құзыреттілік бойынша жолдама алып, «Web-Дизайн» құзыреттілік бойынша Симанов Исмаил   1-орын, «Кескіндеу және әрлеу жұмыстары»құзыреттілік бойынша Утеулиева Сауле 1-орын  және «Графикалық дизайн» құзыреттілік бойынша Евдокимов Филипп 3-орынмен қалған қатысушыларымыз медаленмен оралды. Ұлттық чемпионатта 1-орын алғандар 2019ж. Ресейде Қазан қаласында болатын байқауға жолдама алды.
 
-«WorldSkills» -2019 ж. Аймақтық байқауға  колледжімізден  23-құзыреттілік бойынша қатысып 9-құзыреттілік бойынша 1-орынмен  қазан айында болатын Республикалық байқауға жолдама алып отырмыз.
 
Құзырет атауы
Қатысушының аты-жөні
1
 «Веб дизайн»
Артамов Тимур  Васильевич
2
«Желілік және жүйелік әкімшілендіру»
Уразбаев Амадей  Ануарбекович
3
«Бизнес үшін IT шешімдер»
Жоламанов Газиз Забихуллаұлы
4
«Инженерлік графика»
Арсенов Асабай   Арсенович
5
«Графикалық дизайн»
Ашикова Сияхан  Бауыржанқызы
6
«Электроника»
Ертілеу Нурлан  Бектілеуұлы
7
«Плиткамен қаптау»
Тулебаев Адиль  Русланулы
8
«Сантехника және жылыту»
Майшабай Ернар
9
«Визуалды мерчендайзинг және витринистика»
Утеулиева Сауле Болатовна