Ағымдағы жылдың сәуір айының 25-і күні «Электрмен қамтамасыз ету» циклдік-әдістемелік бірлестігінің «Барлық саланың бастауы – энергетика» атты апталығының ашылу салтанаты өтті.

Шара барысында әсем ән айтылып , би биленіп,мамандықты дәріптеуге бағыттылған жұмыстар, соның ішінде студенттердің дуалды оқытудағы жұмыс барысы, электр энергетика эволюциясы тақырыбында көрініс көрсетіліп, кәсіби бағдар беру жұмыстары барысында қала мектептерінен оқушылар шақырылып колледжіміздің мамандықтарымен таныстырылды және электрмен қамтамасыз ету мамандығы бойынша көрме ұйымдастырылды.Кеш соңында апталық ашылуына келген қонақтарымызға алғыс хаттар және арнайы сый-сыяпаттар табысталды.