2019ж Мамыр айынын 16 –жұлдызында

Ақтөбе Жоғары  политехникалық колледжінің бұқаралық-спорттық іс-шаралар жоспарының негізінде және регламент бойынша спорт алаңында  жеңіл атлетикадан  студенттер арасынла жеңіл атлетикадан  колледж жеке біріншілігі өткізілді.

           Жалпы жарысқа 78  студент қатысты, 58 –  ер бала, 20 – қыз бала.

Жарыс қортындысы:

                                             100 м.  қашықтыққа жұгіру                 (ұлдар)

 Аты – жөні    Төс № Топ Нәтижесі   Орын
1 Бақытғалиев Нұрдаулет 49 207АС 12,64 I
2 Щукин Александр 31 202ТМ 12,71 II
3 Асташов Андрей 4 204АС 12,85 III
4 Заев Нүртілек 8 103ИС 12,98 4
5 Кеңес Саян 1 301ИС 13,14 5
6 Қошқымбаев Ыбырай 18 101РМ 13,14 6
7 Еременко В 6 204АС 13,14 7
8 Айсин Бауржан 13 203ЭЛ 13,18 8
9 Биғазы Диас 46   202С 14,11 9
10 Құмақбаев Айдар 12 203ЭЛ 13,30 10
11 Әкімбай Батырхан 22 101РМ 13,47 11
12 Ардақ Жан 23 103АС 13,56 12
13 Ислямгазизов Арман 42 203АС 13,52 13
14 Тұрғалиев А 33 101АС 13,56 14
15 Дарханов А 32 101ЭЛ 13,64 15
16 Жамалов Ж 39 201ЭЛ 13,71 16
17 Кабашов Максат 19 102АС 13,79 17
18 Тишенко Игорь 24 202АС 13,83 18
19 Бальжанов Алиби 45 201С 13,83 19
20 Жүсіпов Ж 21 101АС 13,98 20
21 Борщов Д 7 102ТМ 14,11 21
22 Жолдасұлы Д 41 101ИС 14,18 22
23 Пыжук А 36 102АС 14,27 23
24 Айтжан Е 43 201ПГ 14,35 24
25 Литвиненко Д 9 102ИС 14,37 25
26 Придаткин Д 25 202АС 14,53 26
27 Братунов А 26 102ИС 14,91 27
28 Исалиев Б 11 206АС 15,15 28
29 Мырзабаев Алылайхан 29 101АТ 15,16 29

                                         100 м.   қашықтыққа жұгіру                             (қыздар )

Аты – жөні   Төс № Топ Нәтижесі Орын
1 Топор Ангелина 47 102С 15,35 I
2 Калкешова Айжан 26 101АС 16,64 II
3 Даржан Жанел 29 101Б 17,07 III
4 Жүсіпқали Гұлсезім 15 101ИС 18,20 4
5 Уайсбай Райхан 14 101ИС 18,89 5
6 Бағдаулет Арайлым 7 101Б 18,91 6
7 Некрашенко Юля 16 102С 18,92 7

                                 400м. қашықтыққа жұгіру                                      (ұлдар)

Аты – жөні   Төс № Топ Нәтижесі Орын
1 Мамбетов Акжол 3 301ИС 1.01 I
2 Ардақ Жан 23 103АС 1.03 II
3 Кеңес Саян 1 301ИС 1.04 III
4 Мейрамбекұлы Н 34 101ЭЛ 1.06 4
5 Темиргалиев Д 17 101АС 1.11 5
6 Ташранов А 38 102АС 1.20  6

                                      400 м. қашықтыққа жұгіру                                 (қыздар)

Аты – жөні   Төс № Топ Нәтижесі Орын
1 Жакыпова Альбина 9 101ПГ 1.26 I
2 Даржан Жанел 29 101Б 1.29 II
3 Умарханова Дильназ 28 101Б 1.31 III
4 Қалкешова Айжан 26 101АС 1.33 4

                                                  Жұгіріп келіп ұзындыққа секіру              (ұлдар)                                                                       

Аты – жөні    Төс № Топ Нәтижесі Орын
1 Бақытғалиев Нұрдаулет 49 207АС 533 I
2 Асташов А 4 204АС 521 II
3 Аманалыұлы К 30 201ЭЛ 498 III
4 Әкімбай Б 22 101РМ 470 4
5 Заев Н 8 103ИС 470 5
6 Ардақ Жан 23 103АС 462 6
7 Тургалиев А 33 101АС 456 7
8 Жүсіпов Ж 21 101АС 430 8
9 Ташранов А 38 102АС 420 9
10 Тимиргалиев Д 17 101АС 408 10
11 Айтжан Е 43 201П 406 11
12 Оразғалиев Д 40 201ЭЛ 403 12

                                                     Жұгіріп келіп ұзындыққа секіру          ( қыздар)                                                                                                                              

Аты – жөні   Төс № Топ Нәтижесі Орын
1 Топор Ангелина 47 102С 378 I
2 Қалкешова Айжан 26 101АС 328 II
3 Уайысбай Райхан 14 101ИС 307 III
4 Қонырбаева Диана 2 103ИС 300 4
5 Жүсіпқали Гүлсезім 15 101ИС 240 5

                                  3000 м. қашықтыққа жұгіру                                  (юноши)

Аты – жөні   Төс № Топ Нәтижесі Орын
1 Нұрлыбаев Д 35 102ТМ 12.00 I
2 Эндреш Р 5 204АС 12.03 II
3 Калиев Бейбарыс 20 101АС 12.06 III
4 Татыбай Жайқ 16 101АС 12.22 4
5 Тимиргалиев Даурен 17 101АС 13.20 5
6 Яскин Денис 6 202С 13.27 6
7 Плотников А 37 102АС 14.34 7
8 Мейрамбекұлы Н 34 101ЭЛ  15.06 8
9 Тілеков Атынтай 49 207АС  15.08 9
10 Оразғалиев Д 40 201ЭЛ 15.10 10
11 Нұрлыхинов А 36 201ЭЛ 16.33 11

                             1500 м. қашықтыққа жұгіру                                       (қыздар)

Аты – жөні  Төс № Топ Нәтижесі Орын
1 Бағдаулет Арайлым  7 101Б 7. 11 I
2 Кокешева Аружан  44 301ИС 7.15 II
3 Мардан Аружан 32 3011ИС  7.40 III
4 Жақыпова А 9 101ПГ 8.49 4

                                                                                           Дене тәрбиесі ұжымы