Ағымдағы жылдың сәуір айының 7 күні колледждің 4 курс білім алушыларын жаңа мүмкіндік «Алғашқы жұмыс орны» жобасымен «Халықты жұмыспен қамту орталығы» КММ-нің мамандары Қуандық Азамат Ғаниұлы мен Айдаубаева Жанаргуль Садуакасовна таныстырып, жобамен жұмыс жасау критерийлерін, қажетті құжаттар тізімін, өту мерзімі және тәртібімен таныстырды. Колледж бітіруші түлектерге бұл жобаның болашақ үшін мемлекеттің жастарға арнап жасап отырған үлкен мүмкіндігі екендігін түсіндірді. Сонымен қатар, құжаттарды қабылдау мекен-жайлары мен байланыс телефондарын қалдырып, жоба бойынша жұмысқа орналасуға шақырды. Түлектер тарапынан қойылған түрлі деңгейдегі сұрақтарға мамандар тарапынан нақты жауаптар берілді.