Ақтөбе жоғары политехникалық колледжінде әкелер жиналысы: студенттердің білім беру мәселелері мен әлеуметтік белсенділігін талқылау

Ақтөбе жоғары политехникалық колледжінде әкелер жиналысы өтті.Аталған іс-шарада студенттердің білімі мен дамуына қатысты маңызды мәселелерді талқылауға келген көптеген мүдделі ата-аналар жиналды.

Жиналыс барысында оқу үдерісі мен оқыту әдістемелерінің тақырыбы көтерілді. Оқытушылар оқу туралы өз пікірлерімен бөлісті, колледжде қолданылатын жаңа тәсілдер мен технологиялар туралы айтты. Жиналысқа қатысушылар сұрақтар қойып, өз ұсыныстарымен бөлісті, бұл ашық диалог атмосферасын құрды.

Сондай-ақ студенттердің әлеуметтік белсенділігі, олардың түрлі іс-шаралар мен жобаларға қатысуы мәселелері талқыланды. Көптеген әкелер колледж өміріне белсенді қатысуға және білім алушылардың дамуына бағытталған бастамаларды қолдауға ниет білдірді.
Құқықбұзушылықтың алдын алу мәселесі де талқыланды.Осы ретте кәмелетке толмаған балалар арасындағы және оларға қатысты жасалатын құқық бұзушылықтардың алдын алу мақсатында қатаң бақылау ұсынылды.

Жалпы, жиналыс жылы және достық атмосферада өтті. Қатысушылар біздің студенттеріміздің дамуына әркім өз үлесін қоса алатын оқу орнының айналасында мықты қоғамдастық құру үшін осындай кездесулердің маңыздылығын атап өтті. Мұндай кездесулер көп болады және олардың нәтижелері колледждің оқу процесі мен өміріне оң әсер етеді деп үміттенейік!
#біртұтас_тәрбие @aqtobe_bilim_basqarmasy