«PC repair and upgrade» тақырыбында 2 курстар арасындағы командалық сайыс өтеді.

Сайыстың өтетін күні мен уақыты: 03.04.2023 жыл, 14:00, 108 кабинет
Сайыстың мақсаты: «Бағдарламалық қамтамасыз ету» мамандығының 2 курс студенттері арасындағы білім және біліктілік сапасын тексреу мақсатында:
• ДК жүйелік блогына жүйелі қызмет көрсету бойынша білім мен дағдыларды жетілдіру;
• жүйелік блокты құрастыру бойынша теориялық білімдерін практикада қолдануды, студенттердің бірлесіп жұмыс істеу кезінде коммуникациялық дағдыларды меңгеруін үйрету және жеке қызығушылығын нығайту;
• таңдаған мамандығына қызығушылығын, жұмыс істеу дағдысын дамытуға ықпал ету топтық, өзіндік жұмыс, ақпаратты және коммуникацияны пайдалану дағдылары кәсіби қызметтегі технологиялар.