📆26 тамыз күні Ақтөбе жоғары политехникалық колледжінде Қазақстан Республикасының Конституциясы күніне орай ” Ата заңым-айбыным!”диалог-пікірталас өткізілді. Ұйымдастырушы: “техникалық мамандықтар”бөлімі.
Іс-шараға оқытушылар мен студенттер қатысты.
📌Мақсаты: ҚР Негізгі Заңы – Конституцияның мәнін ұғыну, ел егемендігін айыратын белгілерге құрмет пен патриотизмге тәрбиелеу.
🏻 🏻 ️ ️ Іс-шараның басты ерекшелігі
🔹Қ. Жұбанов атындағы өңірлік университеттің профессоры, тарих ғылымдарының докторы-Нұртаза Ақышанұлы Абдуллаев
🔹Ақтөбе қалалық сотының судьясы-Гильманова Динара Мугаппаровна
🔹Ақтөбе облысы ішкі саясат басқармасының бас маманы-Кантореева Жумагуль Амангельдиевна
Оқушылармен, оқытушылармен мазмұнды әңгімелер жүргізілді, пайдалы ақпаратпен бөлісті және өз сұрақтарына жауап алды.
Іс-шараға қатысушыларға алғыс айтамыз!💐