“Ақтөбе адалдық аланы” жобалық кеңесінің менеджері Тәжімұратов Айтуған Бауыржанұлы колледжіміздің білім алушыларымен кездесу, сұхбат өткізд3

17 маусым күні “Ақтөбе Жоғары политехникалық колледжінде” тәрбие бөлімінің жоспарына сәйкес ҚР сыбайлас жемкорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Ақтөбе облысы бойынша департаментінің “Ақтөбе адалдық аланы” жобалық кеңесінің менеджері Тәжімұратов Айтуған Бауыржанұлы колледжіміздің білім алушыларымен кездесу, сұхбат өткізілді. Мақсаты: оқытушылардың және студенттердің көзқарасын сыбайлас жемқорлыққа қарсы бағыттап, “Сыбайлас-жемқорлық” деген ұғымды түсіндіріп, пайда болу жағдайлары жайлы түсінік қалыптастыру.Өз көзқарастарын білдіріп, дүниетанымдарын кеңейту. Өз мемлекетіне жауапкершілікпен қарау, патриоттық тәрбиеге баулу.