Ағымдағы жылдың сәуір айының 27-сі күні «Электрмен қамтамасыз ету» циклдік-әдістемелік бірлестігі апталығы аясында Сәлімкерейқызы Гүлстан 203 ЭЛ тобымен “Мамандық таңдау-ертеңді ойлау”атты ашық тәрбие сағаты өтті. Мақсаты: Студенттердің мамандыққа деген қызығушылығын ояту, құлшынысын ашу болды. Сабақ барысында Білікті маман Сукенов Сакен Умиртаевичқа және СПК Актобе “Индустриальные зона” ТОО Reals компаниясынан келген қонағымыз Жас маман,колледж түлегі Оразғалиев Дәуренбек Таңатұлына өздерінің ойландырып жүрген сұрақтарында қойды. Ашық тәрбие сағаты соңында жақсы көңіл күймен “Жылы тілек” тренингімен аяқталды.