КӘСІБИ БАҒДАР БЕРУ ЖҰМЫСЫ Сәуір айының 18-і күні «Жалпы білім беру пәндері» бөлімінің оқытушылары Нурудинова А.А. және Нурфайзова Г.У. қаламыздағы №51 мектеп-гимназиясы мен № 12 орта мектептерінде кәсіби бағдар беру жұмыстарын жүргізіп келді.

КӘСІБИ БАҒДАР БЕРУ ЖҰМЫСЫ
Сәуір айының 18-і күні «Жалпы білім беру пәндері» бөлімінің оқытушылары Нурудинова А.А. және Нурфайзова Г.У. қаламыздағы №51 мектеп-гимназиясы мен № 12 орта мектептерінде кәсіби бағдар беру жұмыстарын жүргізіп келді. Аталған мектеп оқушылары арасында колледжге түсуге қызығушылық танытқандардан сауалнама парақтары алынып, 22-ші сәуірде болатын «Ашық есік» күніне шақырту берілді.
Сонымен қатар, 14-ші сәуірде колледжге түсуге қызығушылық танытқан болашақ студенттерді Нурфайзова Г.У. колледж ішімен таныстырып, мамандықтар бойынша ақпарат берді.