Бизнес-идеялар жәрмеңкесі 2022 жылдың 19 сәуірінде «Экономикалық пәндер» ЦӘБ апталығының аясында колледжде бизнес-идеялар жәрмеңкесі өтті.

Бизнес-идеялар жәрмеңкесі
Бизнес-идеялар жәрмеңкесіне 201Б және 202Б топтарының студенттері қатысты.
Бизнес-идеялар жәрмеңкесі іс-шарасын ұйымдастырушылар: экономикалық пәндер оқытушылары Есетова М.К., Ходжаниязова Ж.Т., Қылышбаева К.М., Ерекешев К.М., Тулегенов Т.И., Кабакбаева А.М.
Бизнес идеялар жәрмеңкесі байқауын өткізудің мақсаты кәсіпкерлік ойлауды қалыптастыру және соңғы нәтижеге бағытталу болып табылады.
Үздік болып Бисенова Мадина, Ермек Сабина, Тенелова Жанель, Қабланова Шара, Жулдасова Наргиза, Жанкеева Камила, Хохлова Татьяна, Нурмуханова Дильназ, Қуанышбай Інжу, Умиргалиева Алина, Қоңырбаева Альбина, Даутова Карина, Сисембай Аружан, Рыскулова Мерурт, Кайргужина Малика, Оразбаев Алишер, Холостенко Никита, Өтешов Данияр, Ұлықпанов Айдос, Есімов Бақтияр шықты.
Жәрмеңке қатысушыларға өз идеяларын бизнес-жоспарларға айналдыруға мүмкіндік береді, студенттерге мотивация беріп, шара өте тартымды өтті.