Ағымдағы жылдың 14 сәуірінде “Автоматтандыру және басқару” циклдік әдістемелік бірлестігінің апталығы аясында 2-курс студенттері арасында “Электромеханик көшбасшысы” интеллектуалды сайысы өтті.

Сайыстың мақсаты: студенттердің зеректілігін дамыту, ой-өрісін кеңейту, мамандыққа құштарлығын арттыру, озық ойлы, алғыр студенттерді анықтай отырып, өз мүмкіндігін дұрыс пайдалана алатын зерделі тұлғаны тәрбиелеу.
Сайыс нәтижесі бойынша 1-орынды “АДЫРНА” тобы, 2-орынды “БІРЛІК” тобы, 3-орынды “АМАНАТ” топтары иемденді.