22.10.21ж. күні “Жалпы білім беру пәндері” бөлімінің оқытушысы Адилканова Гүлдана Базарқожақызының ұйымдастыруымен “Ана-барлық көркемдіктің үлгісі” тақырыбында жатақханада тұратын студенттермен кездесу кеші өткізілді. Кеш қонағы Қазақстан Жазушылар одағының мүшесі, ақын Қуанышева Гүлімай Әбішқызы. Ақын апамыз студенттермен еркін бағытта сұхбаттасып, пікірлерімен бөлісті. Кештің әсерлі болғаны соншалық, кеш соңында студенттер қалта телефондарымен өз аналарына қоңырау шалып ризашылық алғыстарын білдірді.