Қазан айының 18-23 аралығында “Ақпараттық жүйелер” бөлімінің барлық топтарында Рухани келісім күніне орай “Толеранттылық – әлемге жол” атты тәрбие сағаттары өткізілді.

Тәрбие сағаттарының мақсаты:
• Әлемде орын алып жатқан қақтығыстар мен жанжалдарға тосқауыл қойып, адамзат баласын татулыққа бастау, түрлі ұлт өкілдерінің басын біріктіру, тұрақтылық пен тыныштық орнату.
• Студенттерді қазақ ұлтына тән имандылыққа, үлкенді сыйлауға, әдептілікке үйрету.
• Студенттерге туған өлке, оның байлығын, онда мекендейтін ұлттарды құрметтей білуге, ұлтжандылыққа, Отансүйгіштікке тәрбиелеу.