АК-74 Автоматын бөлшектеп-жинақтаудан жарыс нәтижелері

Қараша айының 28 күні “1 желтоқсан Қазақстан Республикасының тұңғыш президент күніне және 16 желтоқсан Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне орай” “Жас Сарбаз” әскери-патриоттық клубының ұйымдастыруымен колледж студенттері арасында АК-74 Калашников мылтығын шашып жинаудан жарыс өтті.Жарыс өз деңгейінде АӘД жетекшісі және де жарыстың ұйымдастырушысы Р.О.Құдайбергеновтың., Тәрбие ісі жөніндегі директордың орынбасары Қ.Д.Үмбетбаевтың.,Тәрбие ісі жөніндегі әдіскер,”Нұр Отан” партиясы Ақтөбе қалалық филиалы “Құрмет” бастауыш партия ұйымының саяси кеңес бюро мүшесі А.Р.Джукетаеваның., АӘД оқытушысы Ж.Қ.Бүркіттің және “Жас Сарбаз” әскери-патриоттық клубының командирі А.А.Болуспаевтың төрешілігімен өтті.
Жарыс қорытындысы бойынша:
1 орын – Аманбай Мирас 201ИС
2 орын – Өтепов Нұрхат 201 АС
3 орын – Омаров Асқар 203АС
Үздік шашып-жинаушы – Таттыбай Жайық 201АС.
Номинациясы бойынша марапатталды.