Жастар комитеті

photo

Жастар ісі жөніндегі комитетінің төрағасы

Акимжанкызы Сагадат

Телефон нөмірі: 8(708)714-59-73

e-mail: sagadat.akimshanova@inbox.ru

photo

Жас адамдар — бұлар мемлекеттің басты тірегі бола отырып, ел басқаратын ұрпақ өкілдері. Бірден емес, БҰҰ-ның Мыңжылдық даму бағдарламасында басты мәселе ретінде жастар, олардың қалыпты өмірі, денсаулығы, нәтижелі жұмысы сияқты мәселелер көтерілді. Осыған орай университетімізде, Ақтөбе жоғары политехникалық колледжінде Студенттік кеңес ұйымының 300-ден астам жас мүшелері жұмыс істейді. Олар оқумен қатар өздерін қызықтыратын осы саламен де айналысады.

Атап айтқанда, біз тек оқуға ғана емес, бос уақытты тиімді өткізуге де қолайлы жағдай жасадық. Демек, оқуға, ән айтуға, би билеуге, түрлі мерекелік шараларға қатысуға мүмкіндік бар. Бізде спорт жағынан ешқандай шектеулер жоқ. Түрлі спорт үйірмелеріне бару арқылы заманауи талаптарға жауап беретін жоғары білікті маман болуға болады.

«Күзгі бал» БАЙҚАУ

arrow
slide-photo
arrow

СТУДЕНТТЕР КЕҢЕСІНІҢ ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ КЕШІ

«ЕКІ ЖҰЛДЫЗ» ӘН БАЙҚАУЫ

«ҚАРТТАРЫН ҚАДІРЛЕГЕН ЕЛ АРДАҚТЫ» МЕРЕКЕЛІК КОНЦЕРТ

Жастар ісі жөніндегі комитет

photo

Жастар саясатына қатысу, жастар комитеті жетекшісінің идеяларын жалғастыру. Студенттік кеңестің негізгі қызметі – қала ардагерлеріне атаулы көмек көрсету, балалар үйлері мен баспаналарға далалық көмек көрсету, аз қамтылған отбасыларға көмек көрсету, қалалық, облыстық, республикалық түрлі форматтағы іс-шараларға қатысу, сонымен қатар тиімді колледждегі уақытты пайдалану.

photo

Жастар комитетінің жұмыс бағыттары:

• — Ұйымдастыру-әдістемелік жұмыс
  • — Жастар саясаты
  • — Азаматтық-патриоттық тәрбие беру
  • — Рухани-адамгершілік тәрбие беру
  • — Оқушылардың шығармашылық қабілетін дамыту
  • — Салауатты өмір салтын қалыптастыру
  • — Кәсіби еңбек тәрбиесі
  • — Студенттер жатақханасының жұмысы

Осы бағытта колледждің жастар комитеті мен студенттік кеңес ұйымы жұмыс жасайды.

«Студенттік кеңес» ұйымының құрамы

• Жас сарбаздар
  • Еріктілер клубы
  • Білім беру секторы
  • Мәдениет саласы
  • Баспасөз қызметі
  • Жатақханадағы студенттік кеңес
photo

Университеттегі студенттердің өзін-өзі басқаруы колледж студенттерінің ғана емес, басқа университеттердің студенттері үшін де үлгі болып табылады. Студенттік өзін-өзі басқарудың жатақхана жастары үшін сәтті болғанын ерекше атап өткен жөн. Онда студенттік кеңес жатақханадағы тәртіпті сақтау, тұрмыстық қажеттіліктерге жағдай жасау бойынша маңызды жұмыстар атқаруда. Бұрынғы қалыптасқан жүйе бойынша жатақхананың студенттік кеңесі тәрбиеші-медбикелерге көмек көрсетіп, қызметтік міндеттерін атқарып, мереке күндері түрлі кештер ұйымдастырады.