Желтоқсан айының14- жұлдызында “Оқуға құштар колледж” тұжырымдасмасына сәйкес, “Автоматтандыру және басқару бөлімі ” ұйымдастыруымен “Адам ойы ең қымбат- бұл ғаламда кітаптардың бетінде тұнып тұрған” атты танымдық шара өткізілді.

Мақсаты:Студенттердің ойлау, есте сақтау, қайта жаңғырту қабілеттерін дамытумен қатар кітапқа деген қызығушылығын арттыру, білім деңгейін көтеру, рухани және мәдени құндылықтарды дамыту.Сонымен қатар студенттердің кітап оқуға деген құлшынысын арттыру.
________________________________________________
📌Бөлім меңгерушісі Айткулов Медет Ерболатұлы белсене ат салысқан студенттерді марапаттай отырып шығармашылық табыс тіледі. Сонымен қатар әділ қазы алқалары: Кітапхана меңгерушісі -Абдиева И.Н
Техникалық мамандықтар бөлімінің арнайы пәндер оқытушысы-Даулетярова Т.Ш
Жалпы бөлімнің қазақ тілі мен қазақ әдебиеті пәнінің оқытушысы-Адильканова Г.Б өз алғысын білдірді.

📍Жауапты оқытушылар:Дауылбаева К.С, Сутеева А.А