26 тамыз күні “Ақпараттық жүйелер” бөлімі 30 тамыз – Қазақстан Республикасының Конституция күніне орай “колледжде оқу-тәрбие үрдісінде адам құқықтарын қорғау құндылықтар мен басымдықтар”атты іс-шара ұйымдастырды.

26 тамыз күні “Ақпараттық жүйелер” бөлімі 30 тамыз – Қазақстан Республикасының Конституция күніне орай “колледжде оқу-тәрбие үрдісінде адам құқықтарын қорғау” іс-шарасын ұйымдастырды
құндылықтар мен басымдықтар”.
Мақсаты:
– Білім алушыларға заңгерлік білім беру саласында білім беру; өз құқықтарын түсінуге, өзін салыстыруға, оларды өмірде қолдануға үйрету; құқықтық білімді толықтыру.
– Имандылыққа, адалдыққа, әділеттілікке және мейірімділікке тәрбиелеу арқылы саяси сана мен танымдық белсенділікті арттыру.
– Елдің ру Заңы мен басқа да заңдарын құрметтеуге, құрметтеуге тәрбиелеу; патриоттық тәрбие.
Іс-шара қонағы әлеуметтік-саяси пәндер кафедрасының аға оқытушысы, саясаттану магистрі Мұхитов Орынбасар Мақсатұлы референдум негізінде Конституцияға енгізілген өзгерістермен таныстырып, сапалы ақпаратпен бөлісті.