“EASY” компаниясымен бірлесе пікірсайыс турнирі өткізілді

“Қазақстан: Ғылымның даму жолында” тақырыбында ҚР ғылымын дамыту мақсаты аясында, Ақтөбе Жоғары политехникалық колледжі, “EASY” компаниясымен бірлесе, пікірсайыс турнирін өткізді. Турнирге оффлайн форматта, қазақ және орыс лигалары қатысты. Барлығы 6 аймақтан 32 команда қатысты. Қазақ лигасына 64 қатысушы және 9 төреші болса Орыс лигасында 48 қатысушы 24 команданы құрады. Колледжімізден жетекшілік еткен арнайы пән оқытушылары Мухамбетова Р.Ж. және Ялғашбаева А.С. Республикалық турнир жоғары деңгейде өтіп, қатысушыларға керемет бағдарлама және тосын сыйлар, сапалы кадрлар ұсынылды. Жүлде қоры 1 млн. теңгені құрады. Қатысушылар жағымды көңіл-күйде қалды, турнирлер  әлі жалғасын табатындығына сенімдіміз!