Ағымдағы жылдың 21 сәуірінде «Экономикалық пәндер» циклдік-әдістемелік бірлестігі апталығы аясында колледжішілік AHPC STARTUP – 2022 «Ең үздік бизнес жоба» байқауы өтті.

AHPC STARTUP – 2022 «Үздік бизнес жоба» — бұл студенттердің кәсіпкерлік дағдыларын, презентация жасау және көпшілік алдында сөз сөйлеу, сондай-ақ өз бизнесін құру және дамыту дағдыларын дамытуға көмектесетін студенттік стартаптар мен бизнес жобалар байқауы.

Бағалау комиссиясы: Кәсіпкер Омарова Ж.Д., @aktobe_online  парақшасының негізін қалаушы, блогер Гончаров Ю.В.,  STARTUP байқауларының жүлдегері, 406 ИС тобының студенті Абдуллин Р. Ф.

Байқауға 14 команда қатысып, 8 команда жүлделі орынға ие болды.

1 орын
  1. «ECO BAGS» – Булатова М., Бисенова М. 201 Б