Ағымдағы жылдың сәуір айының 7 күні 0902000 «Электрмен қамтамасыз ету» мамандығы 203 ЭЛ тобының білім алушылары жетекшісі Сәлімкерей Гүлстан Сәлімкерейқызымен бірге өзараынтымақтастық келісім-шарт негізінде «КАЗХРОМ» Трансұлттық компаниясы» АҚ-ның Ақтөбе ферроқорытпа зауытына экскурсия жасалды. Экскурсия кезінде студенттер нақты өндірістік процестердің жүру барысымен, технологиялық қондырғылармен оладың жұмыс жасау принциптерімен жете танысты.
Өндіріс пен оқу процесінің байланысын нығайтуда осындай үрдістерді колледжде кеңінен қолдану жолға қойылуда.