Қазан айының 22-ші жұлдызында “Ақпараттық жүйелер” бөлімінің ұйымдастыруымен Рухани келісім күніне орай “Ұлттар достығы – татулықтың тал бесігі” атты дөңгелек үстел өтті. Шара Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Гимнімен ашылып, әрі қарай бөлім студенттерінің топтары арасында жарыс түрінде өтті. Жарысқа қатысушы топтар Ұлттарға бөлініп, ұлттық тағамдарын, дәстүр-өнерлерін көрсетіп, сұрақтарға жауап берді.
Байқау қорытындысы бойынша, 201ИС тобы I орынды, 204ИС тобы ІІ орынды, 202ИС тобы ІІІ орынды иеленді.
Аталмыш шараға директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Есенгалиева Г.У. мен колледж оқытушылары қатысты.