Наурыз айның 2сі күні колледжімізде «Ақпараттық жүйелер» бөлімінің ұйымдастыруымен 1-наурыз Алғыс айту күніне орай «Алғыс айту – парызым!» атты ашық тәрбие сағаты онлайн, оффлайн форматтарда өтті.

Наурыз айның 2сі күні колледжімізде «Ақпараттық жүйелер» бөлімінің «Есептеуіш техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету» мамандығының 401П тобында 1-наурыз Алғыс айту күніне орай «Алғыс айту – парызым!» атты ашық тәрбие сағаты онлайн, оффлайн форматтарда өтті. Тәрбие сағатын топ жетекшісі Сакебаева Н.Б. мен педагогикалық тәжірибеден өтуші практикант Жақсыкелдина Т.М. өткізді. Сонымен қатар ашық тәрбие сағатына Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе Өңірлік Университетінің «Педагогика және психология» кафедрасының аға оқытушысы, магистр Алдашева Г.Х. және колледж оқытушылары мен студенттері қатысты.