ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ

“Рухани жаңғыру” бағдарламасының маңызды жобаларының бірі – “Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық”.

Жоба аясында кітапхана меңгерушісі Авдеева и. Н., 28.01.21 жылы 102 АС тобының студенттерімен (куратор Нурудинова А. А.) “Рухани жаңғыру “мемлекеттік бағдарламасы:” Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық.

Студенттер назарына кітапханалық-библиографиялық шолу жасалып, “Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық”атты кітап көрмесі ұйымдастырылды. Көрмеде Философия, әлеуметтану, психология, экономика, мәдениеттану, тіл білімі, антропология және т. б. оқулықтар ұсынылды.

Іс-шараның мақсаты: “Жаңа гуманитарлық білім.Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық ” жобасын іске асыру, сондай-ақ әлемдік классика оқулықтары мен әдебиеттерін мемлекеттік тілге аударып үлгерген кітаптарды көпшілікке тарату.

Кафедра меңгерушісі. кітапхана: Авдеева и. Н.