«Қарттарын қадірлеген ел-ардақты» атты байқау қорытындысы

1- қазан Қарттар күні және Еңбек мерекесіне орай Ақтөбе Жоғары политехникалық колледж студенттерінің арасында тәрбие бөлімінің ұйымдастыруымен  «Қарттарын қадірлеген ел -ардақты» атты  студенттер  арасында  онлайн режимінде   9 қыркүйектен  бастап құттықтау сайысы  жарияланып ,бүгін  өз мәресіне келіп жетті. Байқауға 20 бейнеролик ұсынылды. Нәтижесінде комиссия құрамының шешімімен Бас жүлде -303 АС тобы, 1-орын 302  АС тобы, 2-орын-201 РМ тобының студенті Қайратұлы Ақжол иеленсе, жүлделі 3-орынды 202 ИС тобының студенттері жеңіп алды. Комиссия құрамында Кәсіподақ ұйым төрайымы Г.Б.Саламат, ТІЖ орынбасары Г.У.Есенгалиева, Ата-аналар комитетінің төрайымы Г.Кушелекова, Жастар комитетінің төрайымы Ш.Б.Амангалиева болып, жүлдегелерді анықтады. Жүлделі орын иегерлерін  шын жүректен құттықтаймыз!