Онлайн курс «Content Maker»

2020 жылдың 13 сәуірі мен 4 мамыры аралығында ERG (Eurasian Group), AlmaU кәсіпкерлік және инновациялар мектебі, Қазақстандағы Тель-Авив университетінің достары қауымдастығы ұйымдастыруымен «Студенттік кәсіпкерліктің экожүйесі» жобасының қатысушылары үшін «Content Maker» онлайн-курсы өткізілді.
Контент жасаушы – «Студенттік кәсіпкерліктің экожүйесі» жобасының қатысушылары үшін, мазмұнмен жұмыс істеуді үйренгісі келетін студенттерге арналған жабық онлайн-курсы.
Контент – бұл біз күн сайын қарайтын бейне-фото материал, әлеуметтік желілердегі жазбалар, әңгімелер, мақалалар түріндегі ақпарат. Бірақ сіз мазмұнды оқып қана қоймай, оны өзіңіз жасай аласыз.
Ақтөбе жоғары политехникалық колледжінің 16 студенті кәсіпкерлік дағдыларын жетілдіруге мүмкіндік алды.
Онлайн курсты AlmaU кәсіпкерлік және инновация мектебінің сенсейі Ильдар Тапалов өткізді.
Біздің студенттеріміз кәсіпкерлік қабілеттерін арттырып, түрлі мазмұнды құру құралдарын қолдана отырып, қызықты контент құруды үйренді.
Студенттік кәсіпкерліктің экожүйесі жобасының ұйымдастырушылары: ERG (Еуразиялық Топ), AlmaU кәсіпкерлік және инновациялар мектебіне, Тель-Авив университетінің достары қауымдастығы және колледж басшылығына алғысымызды білдіреміз.
«Экономикалық пәндер» ЦӘБ

#ECOSYSTEMERG