Біз және Әлеуметтік серіктестіктер

« Біз және Әлеуметтік серіктестіктер»

Ағымдағы жылдың қыркүйек айының 23 жұлдызында Ақтөбе Жоғары политехникалық колледжінде  институциалдық аккредитация комиссия мүшелерінің қатысуымен колледжіміздің Әлеуметтік серіктестіктерімен онлайн форматында «Біз және Әлеуметтік серіктестіктер» атты тақырыпта конференция өтті. Конференция барысында колледж студенттерінің білім сапасы, олардың білім алуына жасалып отырған жағдай және Әлеуметтік серіктестіктер мен колледждің байланысы туралы талқыланды.

«Мы и Социальные партнеры»

23 сентября текущего года в Актюбинском Высшем политехническом колледже с участием членов институциональной аккредитационной комиссии состоялась онлайн конференция на тему: «Мы и Социальные партнеры». В ходе конференции были обсуждены вопросы качества знаний студентов колледжа, условий для получения ими образования, взаимодействия с Социальными партнерами и колледжам.

«We and the Social partners»

On September 23, this year, an online conference on «We and Social partners» was held at the Aktobe Higher Polytechnic College with the participation of members of the institutional accreditation Commission. The conference discussed the quality of knowledge of College students, conditions for their education, interaction with Social partners and colleges.