Колледж студенттерін жұмысқа орналастыру жөнінде жиналыс

24.09.2020жылы кіші отырыс залында колледж директорымен, 2019-2020жылғы түлектердің топ жетекшілерімен және бөлім меңгерушілерімен  колледж студенттерін жұмысқа орналастыру мәселесі бойынша жиналыс өтті. Жиналыс барысында колледж директоры жұмысқа орналастыру мәселесі жөніндегі тізім арқылы түлектеріміз туралы бөлім меңгерушілерінен және топ жетекшілерінен толық ақпарат алды.

Совещание по трудоустройству студентов колледжа

24.09.2020 года в малом зале заседаний состоялось совещание с директором колледжа, руководителями групп и заведующими отделами выпускников 2019-2020 годов по вопросу трудоустройства студентов колледжа. В ходе совещания директор колледжа получил полную информацию о наших выпускниках от заведующих отделов и руководителей групп по вопросам трудоустройства.

Meeting on employment of College students

On 24.09.2020, a meeting was held in the small meeting room with the Director of the College, group leaders and heads of departments of graduates of 2019-2020 on the issue of employment of College students. During the meeting, the Director of the College received full information about our graduates from the heads of departments and heads of employment groups