Ұстаз аты – биік, әрі мәңгілік!

Күрең күздің жанға жайлы жайма шуақ сәттерінің бірінде қазан айының қоңыр күндерімен ілесіп, төл мерекелеріміз – «Ұстаздар» мерекесі келіп жетуіне орай колледж ұстаздарын шын жүректен құттықтау тілегімен, көтеріңкі мерекелік көңіл- күй сыйламақ ниетпен 06.10.2021 күні «Автоматтандыру және басқару» бөлімі ұйымдастыруымен мерекелік концерт өтті.  Концертке «Автоматтандыру және басқару» бөлімінің оқытушылары, топ студенттері белсене қатысып, колледж ұжымына мерекелік көңіл-күй сыйлады.

Ко дню учителя 06.10.2021 числа состоялся праздничный концерт в актовом зале колледжа, организованный отделением «Автоматизации и управления». В концерте приняли активное участие преподаватели отделения «Автоматизация и управление» и студенты группы, которые подарили коллективу колледжа праздничное настроение.

On the eve of the Teacher’s Day on 06.10.2021, a festive concert was held in the assembly hall of the college, organized by the department of «Automation and Control». The concert was actively attended by teachers of the department “Automation and Control” and students of the group, gave the college staff a festive mood.